contact

بهترین وکیل مالیاتی در تهران💰هزینه وکیل1403⚖️

دپارتمان حقوقی - دسته بندی: امور مالیاتی

سوالات مطرح شده
1
وکیل مالیاتی در تهران

یکی از مشکلاتی که اشخاص حقیقی و حقوقی همواره در حال دسته و پنجه نرم کردن با آن در انواع کسب و کارها هستند، پرداخت مالیات است. جرائم و مجازات ناشی از عدم پرداخت مالیات یا به موقع پرداخت نشدن آن جدی و گسترده است. بنابراین مشاوره و اخذ وکیل مالیاتی به ویژه در تهران که شرکت و سازمان های بیشتری در آن مستقر هستند، به حل پرونده های مالیاتی و جلوگیری از جریمه یا زیان های مالی بیشتر افراد کمک زیادی خواهد کرد.

 

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

در تهران به دلیل جمعیت و وسعت پایتخت، نیاز به وکیل در زمینه شرکت و تجارت، امور خانواده، جرائم مختلف، امور چک و اسناد پرداختی، اخذ ویزا و صدها مورد دیگر همواره اولویت اشخاص است. از طرفی تعداد وکلای مدعی حل پرونده در کمترین زمان و با بهترین عملکرد و نتیجه زیاد است اما در گروه دپارتمان حقوقی معید، دسترسی به وکیل آسان، سریع و با نتایج مثبت قطعی و حقیقی همراه است. این گروه حقوقی معتبر و متخصص در همه زمینه ها و حوزه های حقوقی و کیفری داری چند وکیل ممتاز، حرفه‌ای، مجرب در انواع پرونده های کیفری بوده و هر کدام نیز پیشینه و خصوصیات منحصر به فردی دارند که آشنایی با همه آن ها نه تنها خالی از لطف نیست بلکه مفید و در مواقع نیاز ضرورت دارد.

 • خانم سپیده سعیدی

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

وکیل پایه یک دادگستری که تخصص ویژه‌ای در زمینه امور مالیاتی، اسناد تجاری و حقوق مربوط به شرکت ها دارد. این وکیل حاذق و مسلط به تمامی ابعاد و قوانین حقوقی، کیفری و ثبتی علاوه بر ارائه مشاوره حرفه‌ای در هر زمینه به ویژه سندهای تجاری با دانش و اشراف کامل به دیگر امور حقوقی نیز به موکلان یا افراد نیازمند به مشورت درباره پرونده خاص آن ها کمک خواهد کرد.

خانم سپیده سعیدی با داشتن پروانه وکالت و فعالیت و سوابق درخشان در دپارتمان معید، موفقیت زیادی در انواع پرونده های مالیاتی شرکت ها، تنظیم و ارزیابی قراردادهای شرکت، خسارات و انحصار وراثت، امور حقوقی مزایده و مناقصه، حل و فصل دعاوی حقوقی شرکت و انواع دیگر دعاوی ثبتی و تجاری داشته است. در کنار این وکیل شایسته و کاربلد سایر همکاران باتجربه و متخصص نیز حضور دارند و تمامی مراحل پرونده با مشورت آن ها به ویژه برای پرونده های پیچیده انجام خواهد شد.

 میتوانید به صورت آنلاین از دپارتمان معید مشاوره بگیرید.

ارتباط با مجموعه حقوقی معید

شماره تماس :  021-91016668

آدرس ما : تهران سعادت اباد چهارراه سرو غربی خیابان ریاضی بخشایش خیابان زند وکیلی غربی پلاک 91 طبقه 4

 
 • آقای عماد نمرودی

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

از دیگر گزینه های معرف و خوش نام به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران، آقای عماد نمرودی است که سوابق زیادی در امور مالیاتی، کیفری و حقوقی انواع پرونده قضایی دارند. این وکیل علاوه بر تخصص عالی و سابقه طولانی در حل و فصل پرونده های بیمه افراد و مراکز مختلف در سایر زمینه های حقوقی و مدنی، خانواده و یا فرایندهای مراتبی قضایی آگاهی و دانش کافی دارد و همه موکلان از همکاری و قبول پرونده آن ها توسط این وکیل عالی رتبه رضایت دارند.

در نتیجه با مراجعه به دپارتمان حقوقی معید و دریافت مشاوره درباره مشکل خاص مورد نظر علاوه بر امکان صحبت با یک وکیل مجرب در زمینه آن مشکل، از مشورت و نظرات و تجارب دیگر همکاران آن نیز برخوردار خواهند شد. در دپارتمان معید علاوه بر آقای نمرودی سایر کارشناسان حقوقی دارای مدارک و مدارج دانشگاهی، پروانه وکالت و سوابق گوناگون در هر حوزه اجرای ثبتی، حقوقی، کیفری و یا پرونده های نیازمند به این روش های زوجی هستند.

 میتوانید به صورت آنلاین از دپارتمان معید مشاوره بگیرید.

ارتباط با مجموعه حقوقی معید

شماره تماس :  021-91016668

آدرس ما : تهران سعادت اباد چهارراه سرو غربی خیابان ریاضی بخشایش خیابان زند وکیلی غربی پلاک 91 طبقه 4

 
 • آقای سید فرزاد موسوی

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

دانش و آگاهی از همه قوانین و تبصره های مربوط به مالیات و مالیات ستانی در همه انواع موضوعات در تخصص وکیل پایه یک دادگستری آقای سید فرزاد موسوی است. موفقیت های این وکیل مجرب در مشاوره کاربردی و قبول وکالت پرونده های پیچیده مالیاتی شرکت ها و افراد، چشمگیر بوده است و امکان برقراری ارتباط راحت و طرح مشکلات مالیاتی خود با این دکیل دپارتمان حقوقی معید وجود دارد.

از طرفی ارائه راهکار و حل و فصل پرونده های مربوط به مالیات و امور مالی شرکت، مالیات بر ارزش افزوده و هر مالیات مستقیم و غیر مستقیم دیگری نیز به کمک این وکیل درجه یک و کاردان انجام خواهد شد. در بین وکلای حقوقی معید، علاوه بر تخصص در هر شاخه خاص حقوقی، در دیگر امور وکالتی و حقوقی می توان از دانش آقای فرزاد موسوی و یا همکاران او بهترین استفاده را نمود.

 میتوانید به صورت آنلاین از دپارتمان معید مشاوره بگیرید.

ارتباط با مجموعه حقوقی معید

شماره تماس :  021-91016668

آدرس ما : تهران سعادت اباد چهارراه سرو غربی خیابان ریاضی بخشایش خیابان زند وکیلی غربی پلاک 91 طبقه 4

 
 • آقای حمید سرخیلی

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

در تمامی امور مالیاتی، حقوقی و مدنی که زیر مجموعه های گوناگونی دارند از تخصص و مهارت وکیل پایه یک دادگستری، آقای حمید سرخیلی می توان بهره برد. این وکیل کار کشته و باسابقه نیز در پرونده های کیفری مربوط به کلاهبرداری، دزدی، تهدید، خیانت در امانت، جعل اسناد و دیگر موارد دارای بیشترین فعالیت و تخصص است. با این وجود مانند سایر وکلا علاوه بر حوزه ویژه و خاص فعالیت خود در سایر امور مدنی و پروسه های قضایی دارای سوابق درخشان و فعالیت های گسترده است.

قدرت و فن بیان عالی، همراهی صفر تا صد پرونده تا رسیدن به نتایج مطلوب موکل و اخذ هزینه منصفانه از خصوصیات این وکیل و همکاران او در گروه حقوقی معید است. همچنین در دپارتمان معید از خدمات حقوقی این وکیل مجرب با برقراری ارتباط می توان مشکلات متنوع خود را با مشاوره حل کرد اما در صورت پیچیده بودن پرونده و نیاز به ارزیابی بیشتر امکان ارائه درخواست پذیرش وکالت به این وکلای برتر تهران وجود دارد.

 

مجموعه حقوقی معید متشکل از بهترین وکیل مالیاتی تهران و ایران است. در این مجموعه عالی‌ترین وکیل پایه یک دادگستری در زمینه امور مختلف حقوقی از جمله وکیل شرکت، وکیل مالیاتی، امور خانواده، املاک و امور ثبتی و حوزه‌های دیگر حقوقی و کیفری در حال همکاری و کمک به تمامی ایرانیان داخل و خارج از کشور هستند.

 

ارتباط با مجموعه حقوقی معید

شماره تماس :  021-91016668

آدرس ما : تهران سعادت اباد چهارراه سرو غربی خیابان ریاضی بخشایش خیابان زند وکیلی غربی پلاک 91 طبقه 4

 

💰هزینه وکیل مالیاتی 1403⚖️


همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، قانون مالیات‌های مستقیم وظایفی را در خصوص پرداخت مالیات برای وکلای دادگستری و کسانی که در محاکم اختصاصی اقدام به وکالت می‌کنند، تعیین کرده است. بر اساس این قوانین وکلا باید علاوه بر قید کردن مبلغی که به‌عنوان حق‌الوکاله دریافت کردند، باید ۵ درصد از این مبلغ را به‌عنوان مالیات به سازمان امور مالیاتی بپردازند. حق‌الوکاله باید روی وکالت‌نامه قید شده و تمبر مالیاتی نیز روی آن الصاق و ابطال شود و مبلغ تمبر نباید به هیچ عنوان از میزان تعیین شده کمتر باشد. حق‌الوکاله همان دستمزد وکیل است که از موکل خود دریافت می‌کند. مالیات حق تمبر وکلا به طور کلی به شرح زیر است:

برای دعاوی و اختلافات مالی، ۵ درصد از حق‌الوکاله
برای دعاوی و اختلافات غیر مالی، 5 درصد حداقل حق الوکاله مقرر شده در آئین نامه
دعاوی و اختلافات کیفری، طبق مفاد ماده 131
دعاوی اختلافات مالیاتی و عوارض شهرداری تا سقف یک میلیون تومان 5 درصد، تا سقف سه میلیون تومان 4 درصد و بیش از سه میلیون تومان، 3 درصد و 5 درصد به عنوان هزینه ابطال تمبر.

 

مالیات حق‌الوکاله وکیل چند درصد است؟


نکته 1: در صورتی که در وکالت‌نامه، حق‌الوکاله درج شده کمتر از تعرفه اعلام شده از سوی کانون وکلا باشد، دادگاه برای دریافت تمبر مالیاتی، همان مبلغ تعرفه اعلام شده از سوی کانون وکلا را ملاک قرار می‌دهد، اما برای محکومیت خوانده به پرداخت حق الوکاله، همان مبلغ درج شده در قرارداد تعیین می‌شود.

مثلاً: اگر در وکالت‌نامه مبلغ پرداختی به وکیل برابر 3 میلیون تومان درج شده باشد، درحالی که تعرفه اعلام شده از سوی کانون وکلا 1.5 میلیون تومان است، دادگاه مبلغ 3 میلیون تومان را برای تمبر مالیاتی ملاک قرار داده و مبلغ تعرفه که 1.5 میلیون است را ملاکی برای محکوم کردن محکوم علیه به پرداخت حق الوکاله به نفع خواهان قرار می‌دهد.

نکته 2: اگر مبلغی که در وکالت‌نامه به عنوان حق‌الوکاله وکیل مقرر شده بیشتر از تعرفه اعلام شده توسط کانون وکلا باشد، دادگاه مبلغ تعرفه را ملاک تمبر مالیاتی قرار داده و برای محکومیت خوانده به پرداخت حق الوکاله، مبلغ قرارداد را ملاک قرار می‌دهد.

مثلاً: اگر در وکالت‌نامه مبلغ پرداختی به وکیل برابر 1 میلیون تومان درج شده باشد، در حالی که تعرفه اعلام شده از سوی کانون وکلا 2 میلیون تومان است، دادگاه مبلغ تعرفه یعنی 2 میلیون تومان را برای تمبر مالیاتی ملاک قرار داده و مبلغ قرارداد که 1 میلیون تومان است را ملاکی برای محکوم کردن خوانده به پرداخت حق الوکاله به نفع خواهان قرار می‌دهد.

وکیل مالیاتی چه کمکی به ما میتواند بکند؟

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

2
وکیل مالیاتی کیست؟

وکیل مالیاتی در تهران

در واقع از بین‌ وکلای پایه یک دادگستری، وکیل مالیاتی کسی است که به دلیل برخورداری از دانش، کسب تجربیات لازم و دریافت آموزش لازم در زمینه مالیت و امور حسابداری تخصص و تبحر داشته و توانایی حل این گونه پرونده ها را دارد. وکیل مالیاتی به عنوان نماینده موکل خود در جلسات رسیدگی به پرونده مالیاتی حضور داشته و با اسناد و ادله کافی از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع خواهد کرد. همچنین انواع وکیل تخصصی در زمینه مالیات بر ارث، وکیل مالیات بر ارزش افزوده، دعاوی مالیاتی، وکیل مالیاتی لایحه و وکیل آنلاین مالیاتی وجود دارند اما مطابق بیشترین سوابق برخی از بهترین وکلای مالیاتی در تهران به ویژه وکلای دپارتمان معید در همه این زمینه ها تخصص، مهارت و سر رشته لازم و کافی برای هر پرونده را دارند.

 

3
ویژگی های یک وکیل مالیاتی در تهران

در زمینه پرونده های مالیاتی اگر چه مشاوره کارشناسان حقوقی و وکیل متخصص کمک کننده خواهد بود اما همراهی مداوم و از ابتدا تا انتهای بهترین وکیل مالیاتی در تهران گزینه بهتری است. اهمیت آن چنین است که چه اقداماتی از سوی وکیل مالیاتی انجام شود تا بهترین نتیجه در پرونده محقق شود. بنابراین مهم‌ترین ویژگی های یک وکیل مالیاتی در تهران عباراتند از:

 •  تسلط کامل به همه بخشنامه ها و قوانین یا آیین نامه های مالیاتی جدید کشور
 •  قدرت برقراری ارتباط با همه افراد و مراکز قضایی
 •  اعتماد به نفس، قدرت بیان و شجاعت در بیان حقوق موکل
 •  آشنایی کامل با رویه ها و پروسه مالیاتی و هیئت های حل اختلاف
 •  مهارت بالا در عملکرد، حل اختلافات مالیاتی و دفاع از شرکت ها در حوزه مالیات ستانی نامتعارف
 •  آشنایی و تسلط کافی بر کوتاه کردن مسیر پرونده های مالیاتی
 •  رعایت اخلاق حرفه‌ای، صداقت و سلامت در اجرای امور
 •  ارائه مشاوره کاربردی و معرفی بهترین راهکارها به شرکت ها و کاهش هزینه یا مخرج و زیان آن ها
 •  دفاع مناسب از پرونده موکل با کمترین هزینه مالیاتی
 •  برقراری ارتباط مساعد و مناسب با ادارات مالیاتی و ارائه جزئیات روند پرونده به موکل بعد از هر مرحله
 • توانایی طراحی انواع لایحه، توافق با واحدهای اداره دارایی و مالیات، تحویل و تحول انواع اوراق مالیاتی

4
قوانین مالیاتی ایران

 وکیل مالیاتی کیست؟

قوانین مالیاتی و تبصره و مفاد کلی آن دارای بندها و قواعد مختلفی است که آشنایی با همه این گزینه ها برای وکیل مالیاتی الزامی است. به طور کلی قانون مالیات های مستقیم و غیر مستقیم و با جزئیات بیشتر از جمله قانون مالیات بر ارزش افزوده، آیین نامه ها و بخشنامه های مالیاتی و ضرایب تشخیص درآمد مشمول مالیات و دیگر موافقت نامه ها هر کدام دارای لیستی از بندهای قانونی و تبصره هایی هستند که بر اساس آن ها احکام، مجازات یا جریمه مالیات اشخاص حقیقی و حقوقی را تعیین خواهند کرد.

فرم های مالیاتی، املاک منقول و غیر منقول مشمول مالیات، مالیات بر اشخاص، مالیات بر کالاها یا دیگر زمینه ها نیز با کمک و واسطه‌گری وکیل مالیاتی متخصص قابل بررسی هستند و پرونده های مربوط به این موارد نیز ارزیابی و حل و فصل خواهند شد.

5
وظایف یک وکیل مالیاتی در تهران

انتخاب و تعیین وکیل مالیاتی بر اساس شاخصه و شایستگی آن ها برای هر پرونده با توجه به خسارت ها و زیان احتمالی اهمیت و اولویت زیادی دارد. همچنین هر وکیل مالیاتی مجرب و انتخابی از سوی موکلان مختلف دارای خصوصیات و ویژگی هایی هستند که این موارد عبارتند از:

 •  پشتیبانی مالیاتی وکلا

مشورت به مدیران مالی جزء مهم‌ترین وظایف این وکلا است. ایجاد آگاهی از پیچیدگی های مالیاتی و قوانین آن ها، تنظیم دقیق و درست صورت های مالی، پشتیبانی مالیاتی و نظارت بر قراردادها، بررسی پرداختی و دریافتی شرکت، ارائه پیشنهاد در خصوص معافیت های مالیاتی و این چنین اموری نیز در حیطه وظایف بهترین وکیل مالیاتی است.

 •  وظایف اجرایی وکلا به کارمندان قسمت مالی

وکلایی که کارمند ثابت شرکت های مختلف هستند در زمینه امور اجرایی و مالی نیز وظایف گوناگونی دارند. یعنی با مشورت مدیران مالی و همکاری با سایر وکلای بخش مالی و مالیاتی شرکت این پرداختی دوره‌ای یا سالانه ارزیابی و در صورت وجود مشکلات حقوقی، وکیل مالیاتی می تواند این مسائل را با مشاوره به دیگر مدیران شرکت حل و فصل کند.

 •  دادرسی مالیاتی

رسیدگی به پرونده های مالیاتی و ارائه بهترین راهکار برای سازمان، اداره، شرکت و افراد برای پرداخت مالیات یا هر اقدام دادرسی مالیاتی نیز از وظایف این وکیل است. تهیه اظهارنامه عملکرد مالیاتی موسسات و جلوگیری از پرداخت مالیات اضافی یا دفاع از دادرسی و دادخواهی مالیات ها نیز از وظایف این وکیل است.

 • نظارت و تهیه اسناد لازم برای پرونده

در صورت وجود پرونده مالیاتی، وکیل با ارائه اسناد و مدارک قانونی می تواند اقدامات مفیدی برای شرکت انجام دهد و با نظارت خود از بروز خسارت یا جریمه برای شرکت جلوگیری نماید. این مدارک برای پیشبرد پرونده لازم هستند و باید حتماً در چهارچوب قانون باشند.

 •  مشاوره حقوقی و انجام اقدامات لازم

مشاوره به مدیر، کارمندان مالی، افراد یا هر شخصیت دیگر که از پیچیدگی پرونده مالیاتی خود خسته شده و آن را بدون حل و نتیجه می داند، از وظایف مهم وکیل مالیاتی است.

 •  انجام امور تجاری و مالیاتی شرکت

برای شرکت هایی که در زمینه صادرات و واردات یا تولیدات فعالیت دارند پرداخت مالیات و عوارض این چنینی به کمک وکیل مالیاتی راحت تر و فرایند تکمیلی فعالیت و خرید و فروش آن ها سریع و ساده خواهد بود.

6
نکات مهمی که در هنگام اخذ وکیل مالیاتی باید به آن توجه کرد

 وکیل مالیاتی کیست؟

گاهی با انتخاب یک وکیل اشتباه یا بدون مهارت و دانش کافی نه تنها از بروز مشکل اولیه جلوگیری نمی شود بلکه زمینه تشدید و پیچیدگی پرونده های مالیاتی نیز فراهم می شود. بنابراین نکات مهمی در هنگام اخذ وکیل مالیاتی باید مورد نظر قرار بگیرند که علاوه بر ویژگی ها و وظایف مطرح شده، هر وکیل ممتاز مالیاتی باید دارای اعتبار و محبوبیت در نظر موکلان مختلف خود باشد. مطالعه و بررسی سوابق و پیشینه وکیل مالیاتی، توجه به پرونده های حل و فصل شده توسط وکیل، همراهی و مشاوره به موکل در صفر تا صد و رسیدن به نتایج مطلوب از جمله این نکات موثر و مفید در انتخاب وکیل مالیاتی است. با بررسی و تحقیق در دپارتمان حقوقی معید می توان بهترین و شایسته‌ترین وکیل مالیاتی را از این مجموعه که دارای همه نکات و نقاط قوت و کمک کننده به پرونده ها بوده انتخاب کرد که به طور کلی انتخابی عالی و دور از پشیمانی برای فرد نیز از این طریق محقق می شود.

7
بهترین وکیل مالیاتی در تهران

یک وکیل مالیاتی خوب، در تمام امور مالی و حسابرسی، تله‌های احتمالی قانون و سایر جزئیات اداره مالیات و دارایی سر رشته داشته و به شرکت‌های بزرگ تولیدی و تجاری با حجم مالیات گسترده کمک خواهد کرد.

بهترین وکیل تهران، جناب آقای سید فرزاد موسوی دارای تخصص در پرونده‌های مالیاتی، آمادگی خدمت در این زمینه به همه موکلان است. این وکیل کاردان، برگزیده و ممتاز در مجموعه حقوقی معید، بهترین راهکارها و مشورت را در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی جامعه در امر مالیات ارائه خواهد داد.

دپارتمان حقوقی معید یکی از بهترین دپارتمان های حقوقی در تهران است که وکیل مالیاتی در تهران از موفق ترین وکلای این دپارتمان وجود دارد.برای درخواست و مشاوره آنلاین با وکیل مالیاتی خوب در تهران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس:

 021-91016668

آدرس دفتر:

 تهران، سعادت آباد، چهارراه سروغربی، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان زند وکیل غربی، پلاک ۹۱، طبقه 4

 

دعاوی مالیاتی که قرار است وکیل امور مالیاتی وکالت آنها را بر عهده بگیرد را می توان این گونه تعریف کرد:
شما به عنوان یک شخص حقیقی و حقوقی بایستی بسته به نوع فعالیت و حرفه خودتان سالیانه مبلغی را به عنوان سهم دولت به خزانه دولت واریز کنید که حسب مورد به موجب قانون مالیات های مستقیم میزان مالیات تعیین شده و در شرایطی هم افرادی را معاف از پرداخت کرده در اینجا این وکیل قرار است در صورتی که اختلافی بین مودی و اداره مالیات به وجود آید در پرونده ورود کرده و درصدد حل اختلافات مالیاتی باشد و شکایت موکل خود را که قرار است به طرفیت اداره مالیات مطرح سازد در مراجع صالح به رسیدگی که حسب مورد هیئت های حل اختلاف و کمیسیون های بدوی و تجدید نظر مالیاتی بوده مطرح کرده و از حقوق موکل خویش دفاع کند

8
انواع دعاوی مالیاتی

تا اینجا بحث متوجه شدیم که در دعاوی مالیاتی وکیل متخصص قرار است رسیدگی به اموری که به نوعی با امور مالیاتی، حسابداری و حسابرسی ارتباط دارد بر عهده بگیرد.
مطابق قانون همه اشخاص بنا بر حرفه و صنفی که در آن مشغول به کار بوده اند ملزم به آن هستند سالیانه مبلغی تحت عنوان مالیات به خزانه دولت بپردازند میزان این مالیات به موجب قانون مالیات های مستقیم توسط سازمان امور مالیاتی تعیین و به شخص مودی که مالیات دهنده است اعلام می گردد و او را ملزم به پرداخت مالیات می کند گاهی اوقات ممکن است  سازمان مذکور تصمیم به آن داشته باشد که مالیات بیشتری را از مودی بگیرد یا فردی که معاف از پرداخت بوده را ملزم کرده باشد که مالیات بدهد در اینجا وکیل متخصص قرار است در مقام دفاع از موکل خویش که شخص مودی بوده اعتراض به عمل آورد و خواستار رسیدگی مجدد باشد البته لازم به ذکر است زمانی این اعتراض به سازمان امور مالیاتی قابلیت رسیدگی داشته که در مهلت قانونی که یک ماه از زمان صدور برگ تشخیص مالیات بوده توسط مودی یا وکیل وی مطرح گردد تا رسیدگی مجدد توسط سازمان مذکور به عمل آید.
اگر بخواهیم به صورت تیتر وار بیان داریم می توانیم دعاوی که ممکن است از جانب مودی به طرفیت سازمان امور مالیاتی مطرح شود عبارت است:

 • اعتراض مودی به برگ تشخیص مالیاتی
 • اعتراض مودی به میزان مالیات تعیین شده
 • اعتراض مودی در جایی که مشمول معافیت مالیاتی بوده اما حسب دستور سازمان امور مالیاتی ملزم به پرداخت مالیات شده است

اعتراض مودی در جایی که ادعا دارد بایستی مشمول بخشش و عفو قرار می گرفته اما ملزم به پرداخت مالیات شده است

9
وظایف وکیل مالیاتی

 

وکیل مالیاتییک وکیل مالیاتی که قرار است اداره امور مالیاتی شرکتی را برعهده بگیرد اولین وظیفه وی آن است که مدیران شرکت یا موسسه که انجام امور مالیاتی خویش را به او سپرده اند را به قوانین مالیاتی شرکت، انواع بخشودگی ها، معافیت های مالیاتی، جرائم مالیاتی و به صورت کلی اموری که به نوعی با مالیات شرکت ارتباط داشته آگاه سازد.تنظیم کردن لوایح اعتراض و دفاع از مودی از جمله وظایف دیگر وکیل متخصص امور مالیاتی است.

مطرح کردن شکایت مودی به کمیسیون و هیات های حل اختلاف بدوی و تجدید نظر در جایی که سازمان امور مالیاتی خواستار دریافت مالیات سنگین بوده است و به موجب برگه تشخیص مالیات مودی را ملزم به آن کرده که آن را بپردازد

10
ویژگی های وکیل متخصص مالیاتی

 بهترین وکیل مالیاتی در تهران

از آنجایی که امور مالیاتی اموری بسی پیجیده و دشوار است و الزاما نیاز است فردی که آگاهی کامل به قوانین امور مالیاتی دارد پرونده های مالیاتی را بر عهده بگیرد شما نمی توانید به یک وکیلی که دانش آموخته حقوق بوده و آگاهی به قوانین مالیاتی ندارد دعوی خود را بسپارید و الزاما وکیلی که انتخاب می کنید باید به قوانین مالیاتی ، جرائم مالیاتی ، اظهارنامه های مالیاتی و غیره تسلط و آگاهی داشته باشد تا بتواند روند پرونده شما را با موفقیت دنبال کند.

 • داشتن تسلط و آگاهی کافی به قوانین مالیاتی
 •  داشتن تجربه کافی به قوانین مالیاتی
 • آگاهی کافی به قوانین روز مالیاتی

وکیل متخصص مالیاتی بایستی الزاما علی رغم سواد حقوقی که دارد به امور حسابداری، حسابرسی نیز تخصص کافی داشته باشد تا بتواند  بهترین دفاعیات را از موکل خویش داشته باشد

توصیه می کنیم مقاله ی چگونه وکیل مالیاتی شویم؟ را از مجموعه ما برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

11
اهمیت وکیل متخصص امور مالیاتی

شما با وجود یک وکیل متخصص مالیاتی می توانید این اطمینان را پیدا کنید که تنظیم کردن اوراق و اسناد مالیاتی خویش را قرار است به وکیل متخصص مالیاتی بسپارید و اختلافات و مشکلات مالیاتی خود را به بهترین وجه ممکن حل و فصل نمایید در صورتی که شما درگیر مشکلات مالیاتی شده و نمی دانید چگونه اقدام کنید و خواستار طرح شکایت خویش به سازمان امور مالیاتی باشید هرگز نگران نباشید تیم حقوقی معید در کنار شماست شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت معید به آن اشاره شده با وکیل متخصص امور مالیاتی جناب آقای سید فرزاد موسوی به سه روش حضوری، آنلاین، تلفنی در ارتباط باشید‌.

12
در انتخاب یک وکیل مالیاتی باید به چه نکاتی توجه داشت

از آنجایی که امور مالیاتی اموری پیچیده و حساس بوده نیاز است وکیل متخصص و با تجربه اداره امور مالیاتی را بر عهده بگیرد و در این راستا تجربه و تخصص کافی را داشته باشد تا بتواند پرونده های پیچیده مالیاتی را بر عهده بگیرد و بهترین دفاعیات را از موکل خویش داشته باشد این وکیل متخصص الزاما با دانش حقوقی نمی تواند وکالت پرونده را بر عهده بگیرد و بایستی به امور حسابرسی و حسابداری آگاهی داشته باشد تا بتواند امور مالیاتی را بر عهده دارد

 • داشتن تجربه و تخصص به امور مالیاتی یکی دیگر از مهم ترین چیزهایی است که بایستی در انتخاب یک وکیل متخصص بدان توجه داشته باشید
 • داشتن توانایی بالا در تنظیم اظهارنامه و لایحه
 • یک وکیل خوب مالیاتی بایستی توانایی تحریر در نوشتن اظهارنامه و لایحه را داشته باشد
 • وکیل امور مالیاتی بایستی بسیار حساس و ریز بین باشد تا بتواند به صورت دقیق و موشکافانه با حضور در اداره مالیات و دیوان و کمیسیون های بدوی و تجدید نظر در مقام دفاع از موکل خویش باشد و بهترین دفاعیات را به عمل آورد

13
هزینه وکیل امور مالیاتی

 بهترین وکیل مالیاتی در تهران

حق الزحمه وکیل مالیاتی هم مانند سایر پرونده های دیگر از پیش تعیین شده نیست و ممکن است حسب شرایط سختی و پیچیدگی پرونده متغییر باشد البته لازم به ذکر است که جدا از بحث تعرفه حق الوکاله وکیل امور مالیاتی، اراده و توافق طرفین تعیین کننده میزان این حق الوکاله بوده است.

14
نتیجه گیری

در زمینه مالیات و مالیات ستانی، وظایف و اختیاراتی برای بهترین وکیل مالیاتی داری پروانه وکالت تعریف شده که هر چه قدر اعتبار و شهرت وی در این موارد نیز بیشتر بوده، نشانه انتخاب شایسته آن برای پرونده های مالیاتی است. در واقع وکیل مالیاتی باید با انصاف و دانش و تخصص خود و بر حسب تجربیات یا مشورت با دیگر همکاران همتراز خود زمینه بهترین نتایج را در پرونده ها برای موکل خود ایجاد نماید. هر وکیل پایه یک دادگستری با تسلط به قوانین مالیاتی ایران و مفاد و تبصره های آن باید مشاوره راهبردی و مفیدی به مدیران و اشخاص درگیر با انواع پرونده مالیاتی ارائه نماید.

بر این اساس گروه حقوقی معید در تهران برخوردار از همه ویژگی های لازم در یک وکیل عالی و آگاهی از وظایف خود، آماده کمک به پرونده های پیچیده و دارای مشکلات مالیاتی است. در این مقاله نیز به معرفی بهترین وکیل مالیاتی در تهران و وظایف و خصوصیات ویژه آن پرداخته شد.

 

ارتباط با مجموعه حقوقی معید

شماره تماس :  021-91016668

آدرس ما : تهران سعادت اباد چهارراه سرو غربی خیابان ریاضی بخشایش خیابان زند وکیلی غربی پلاک 91 طبقه 4

15
سوالات متداول

1- مهم‌ترین وظیفه وکیل مالیاتی چیست؟

از بین وظایف مختلف و متنوع هر وکیل مالیاتی، پشتیبانی و دادرسی مالیاتی از مهم‌ترین وظایف لازم الاجرای هر وکیل مالیاتی است.

2- وکیل مالیاتی چه کسی است؟

وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالتی در زمینه پرونده های مالیاتی که با تسلط کامل بر قوانین مالیاتی ایران و امور تجاری، حسابداری و مالی بهترین مشاوره و راهکار حقوقی را در اختیار موکل خود قرار می دهد و از حقوق آن ها برای پرداخت مالیات دفاع می کند.

3- چرا باید از وکلای مالیاتی گروه حقوقی دپارتمان معید کمک دریافت کرد؟

برای پرونده مالیاتی به دلیل احتمال زیان گسترده از مشاوره، شجاعت و دانش و سوابق عالی این وکلای حاذق و عالی می توان برای رسیدن به نتیجه عالی و پیشگیری از جرائم سنگین کمک دریافت کرد.

 بهترین وکیل مالیاتی در تهران

نظرات درباره مقاله وکیل مالیاتی

دیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران

افزودن دیدگاه
bg

موضوعات مرتبط

موضوعات مرتبط

آشنایی با مفهوم عقد یا قرارداد

10 آذر 1401

انواع شرکت های تجاری

11 آذر 1401

استرداد هدایایی دوران نامزدی

07 آذر 1401

استرداد هدایایی دوران نامزدی

07 آذر 1401

نحوه وصول چک | 0 تا 100 مراحل وصول چک با تصویر

09 آذر 1401

وکیل ثبت شرکت در تهران

11 آذر 1401